| Marioara2012 a întrebat:

Buna,stie coneva cum se opreste mahia voodoo!? am o prietena care sotul ei s-a incurcat cu o brazilianca, si acesta s-a schimbat enorm! isi mai poate reveni!?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Eu spun sa lasati prostiile cu magia, vodoo si alte porcarii, si prietena asta sa accepte realitatea, ca barbatul a parasit-o pentru alta femeie. Se intampla frecvent chestia asta si se ajunge la divort.
Barbatul s-a incurcat cu alta femeie fiindca i-a placut de alta, pana aici nu-i nimic anormal sau magic, este pur si simplu atractie sexuala!