| RMC6 a întrebat:

stiu cateva versuri dintr o poezie de a lui Adrian Paunescu si nu stiu cum se numeste poezia.Las aici versurile, poate ma puteti ajuta. "Acestui om, putin lungestei viata/Ca si asa i-a fost destul de grea/Invrednicestete stupar al lumii /sa i dai ceba din mare mila ta.

1 răspuns:
| Mateiu a răspuns:

Chiar daca as face abstractie de agramatismele textului, agramatisme care sunt convins ca iti apartin personal, RMC6, nu cred ca versurile apartin lui A. Paunescu...