| Printesika_8311 a întrebat:

Sunt fotograf semi-profesionist si caut modele NUMAI din Bucuresti pentru studiu de portret. Mentionez ca pozele vor fi efectuate cu un dslr Sony a390, iar cele mai reusite vor fi adaugata la portofoliu, sectiunea portret. Este cineva interesat?

2 răspunsuri:
| cristinapasager a răspuns:

Conteaza cu ce aparat vor fi facute pozele? Crezi ca nu ai avea modele daca pozele ar fi facute cu un Nikon, Pentax sau cu un compact?

| Ana-Maria_Neagu_1992 a răspuns:

Buna. as fi interesata. te rog sa ma contactezi: lovehavingfun@yahoo.com