| W1wfrrsdcxd a întrebat:

Bună! Știe cineva dacă în Mall se găsește gaşina epoxidica și polimer clay? Mulțumesc!

8 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Incearca la Dedeman sau in alte mall-uri mari de materiale de constructii, la sectoarele de adezive.

| dullcat a răspuns:

Buna.Rasina pentru bijuterii trebuie sa cumperi de pe siteuri specializate.Vezi ca exista mai multe feluri, unele nu sunt perfect transparente, iar dupa uscare se ingalbenec relativ repede. Polimer clay gasesti in general la librarii si magazine cu crafting stuff.

| gabicoo a răspuns:

Gășină sau bășină!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu prea se gasesc in magazine, si eu lucrez cu clay, si rasina, depinde. De exemplu eu am 13 ani si folosesc un tip de rășină de pe Ali Express (pachet ×2), este mai putin toxic. Clayul il iau de pe "Pictor Shop".

| nevermind1234 a răspuns:

In mall-uri nu prea cred. Cel mai sigur la magazine cu materiale de bricolaj, construcții, artă. (dedeman, le roy merlin, brico depot... etc

| nevermind1234 a răspuns:

Si dacă vrei sa comanzi online, îți recomand pe btools.ro sau eMAG. Eu pe eMAG am pus ochii pe un kit ieftinel.

| W1wfrrsdcxd explică:

Scuze, rășină!