| yuzuky a întrebat:

știe cineva un magazin unde se găsesc obiecte speciale pentru desen în Vâlcea. și cam pe unde se găsește (strada).dau funda :*

Răspuns Câştigător
| BeardedSamurai a răspuns:

Salut, plimba-te prin oras si cauta, ai ocazia sa te plimbi, in general se gasesc prin xeroxuri bune, un Laris sau o librarie unde se gasesc anumite materiale bune de desen.

Iti dau un sfat, pentru ca sunt la un liceu de Arta, daca vrei sa desenezi n-ai nevoie mai mult de un HB, 2B si un 6B cel mult cu un Bloc de desen A3 si desigur o radiera.

Ps. Sa nu te lasi de desen oricat vezi ca nu-ti merge, exersarea e cheia, eu am desenat ca o carpa si abia acum imi vad rezultatele, am ramas si eu uimit.

Sa ai o zi placuta!