| Kamy28Full a întrebat:

Buna TPU:* Aceasta este prima mea intrebare si sper ca ma puteti ajutapuppy dog eyes Stiti vreun program sau site sau orice in care se poate edita vocea de pe un fisier mp3? Nu ma refer ce se foloseste pentru karaoke! Pentru un cover la o melodie si vreau sa stiu daca...macar exista... Daca puteti lasa link ar fi si mai binehappy
Dau Fundaa!

Răspuns Câştigător
| DjZen a răspuns:

Pai poti incerca Adobe Audition cs 6 si eu folosesc si ai toata suita pentru asa ceva. Sper ca te-am ajutat

| Kamy28Full explică (pentru DjZen):

Multumesc multhappy

| Kamy28Full explică (pentru DjZen):

Multumesc muthappy

3 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Din pacate nu exista.Se poate edita
cu programe de editare audio profesionale, scumpe. Dar poate daca-mi dai mai multe detalii, imi dau seama ce vrei si poate exista alte solutii.