| slyde a întrebat:

Buna TPU... am febra maresad nu stiu ce sa mai faccrying am tot 39 37 40 grade C febra. ma dor toate incheieturile sh mainile nu mai am putere sh ma doare gatul is ametit ma doare capul dar nu stranut si nu tusesc va rog mult vreun raspuns va dau funda scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| Nymphetamine a răspuns:

O compresa rece pe frunte.:-s si nu stiu. daca esti singur acasa. cheama si tu salvarea, sau un prieten si trimite'l la farmacie sa-ti ia ceva.

5 răspunsuri:
| Sarahh a răspuns:

Du`te la doctor iubita mea. Poti` patii ceva mai raw. :-s. sad. Dar` daca nu ai cum sa te duci. Pune`ti cartofi pe cap o compresie la gat cu apa rece.thinking Si ia nurofen. Pwp insanatosire grabnica kiss. Funda?! big grin

| AdriixDoo a răspuns:

Du'te la medic te rog, e cel mai bine :*

| Andrei_4408 a răspuns:

Hei si mie mi s-a intamplat ceva similar eu iti sugerez sa te duci la un doctor petru ca poate fi ceva ce tu nu simti cum ar fi pleunonia.

| sellygomezfan_4758 a răspuns:

Du-te neaparat la un medic. stiu eu un doctor care iti face radiografie si iti spune tot ce ai.costa 50 lei.e in tgv. daca vrei mai multe informatii spune`mi

| izidorxxx11 a răspuns:

Probabil ai stat la soare si ai facut insolatie