| banculescueduard2002 a întrebat:

am nevoie de niste nume de pesti din marea neagra dau funda!

Răspuns Câştigător
| asul10 a răspuns:

Zarganul,Guvidul Negru,Guvidul de mare,Hanosul,Labanul(chefalul),Stavridul,Sardeaua, Scrumbia Albastra, Cambula si Calcanul | Daca ti-am fost de folos funditatonguepuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| Chrysk2 a răspuns:

Asta o voi zice la fiecare intrebare cand vad pe unu care cere funda.
Du-te la mata in ***** si nu mai cersi,sunteti chiar enervanti mah, funda funda, ajutati ca vreti mah nu pentru funda...

Asul10 pe deasupra mai invata si sa scrii (tiam se scrie ti-am)

| vanessa_3182 a răspuns:

Buna eu sunt vanessa si am si eu un peste si i-am pus numele hector