| kidDiana a întrebat:

Am nevoie de o idee urgent, la desen ne.a rugat profa sa facem un desen legat de politie.Nu stiu in ce zi o sestie de politie implineste nustu cati ani de la infintare si trebuie sa facem un desen pe o coala mare...si nu am nicio idee,pe internet nu gasesc nimic si as vrea o idee buna ceva,nu sa-mi raspundeti:masina de politie sau semafor vreau ceva wow, orice idee e bine venita si promit funda pentru ce.a mai buna idee dar pentru ce.a mai buna altfel nu ofer!

Răspuns Câştigător
| MisFit20 a răspuns:

O sapca de politist, iar in fundal sa fie doua bastoane din acelea alea politistilor incrucisate.

1 răspuns: