| Funnygirlmom2 a întrebat:

Profa ne.a rugat ca maine sa venim cu o idee originala cu ce sa purtam (imprimeul de pe tricou) la sfarstul clasei a IV-a... Imi dati si mie idei plz? Dau funda la cea mai ORIGINALA idee! Mulrumesc!

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Va puneti o poza cu ea

| anonimspecial a răspuns:

*Viitorii a 5. a
*Pa primara, buna gimnaziu!
*Suntem vii! Mai avem doar 8 ani de scoala= liceu+gimnaziu
*Pa-pa uniforma!
*https://www.google.ro/......ps?/search

| Caddy1609 a răspuns:

Salut,poti cumpara o hartie speciala (hartie termotransfer) imprimezi ce vrei pe ea(chiar si o poza cu tine :)) ) apoi o pui pe un tricou si presezi cu fieru de calcat si se va imprima de pe hartie pe tricou. Astfel de gartii gasesti aici http://www.zspotmedia.ro/hartii-textrans-htssihtl-p45.html

| Funnygirlmom2 explică:

Merci, dar vrau idei cu e sa punem pe tricou ca stiam cum se imprmaza happy

| Funnygirlmom2 explică:

Am uitat... NOTA: sa nu fie cu poze cu noi/ea, prop prea lungisau numele noastra... Scuze :L