| geoloveEdward a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare. Ce trebuie sa inveti ca sa devii actorbig grin?

Răspuns Câştigător
| pinkobsession a răspuns:

E mult de lucruwinking. Trebuie sa faci o facultate, si de ce nu sa mergi si la un liceu de arta unde se face si teatru si trebuie sa ai talent si sa iti placa.

7 răspunsuri:
| alexralu34 a răspuns:

Pai trebuie sa faci cursuri si o facultate scpeciala

| Rayyy a răspuns:

Bună,
Trebuie în primul rând să ai talent sau tangenţă pentru aşa ceva, şi apoi să urmezi cursuri de actorie sau o facultate.

| yomisam a răspuns:

Romana

| francesca89 a răspuns:

Asta era raspunsul meu.
Actorie.nu e logic?
Ca sa fii actor, trebuie sa faci actorie.

| k1dutzz a răspuns:

Sa trebuie incrii la facultatea de arta si actorie dintr-un oras mare din tara sau din strainatate de exemlu : TARA: Bucuresti Iasi Cluj AFARA: Londra Paris... capitale de tari!