| 13Criistiina a întrebat:

Am si eu o intrebare stiti de unde pot face rost de carti pentru spiritism?

3 răspunsuri:
| MCRgurl a răspuns:

Spiritismul nu e un lucru bun.eu zic sa citesti alte carti dar nu incepe sa practici spiritismul pentru ca am auzit multe povesti cum au murit adolescenti datorita spiritelor invocate

| taviyamato a răspuns:

Spiritismu e inca un rahat facut de evrei pentru a-i indeparta pe oameni de religia ortodoxa, in primul rand spiritismul nu exista, sau daca ar exista, energia oamenilor din jurul tau, oameni care sunt in majoritate crestini ortodoxi te va face sa renunti, aceasta energie vine din spiritele tuturor oamenilor care zac in ce sti ce fundatura prin Romania, acesti oameni s-au luptat pentru credinta ortodoxa, pentru omenie si pentru Romania. Cum razboaiele nu se mai poarta cu arme, dusmanii tarii au inventat tot felul de mituri pentru a invrajbi si fragmenta societatea in Romania printre care ar fi manelele, mitul ca tiganul e bun la muzica, mitul spiritismului, toate acestea sunt baliverne

| JungleHell a răspuns:

Da. Nu mai stiu site-ul dar cartea se numeste:,, Curs practic de spiritism''.