| IuhasRazvan a întrebat:

Buna TPU... As vrea sa dau la academia de politie dupa ce termin liceul. Sunt clasa a 8 a... Daca vreau sa dau la academia de politie ce liceu trebuie sa urmez... Adica prin Oradea... Ce liceu sau ce profill. Dau funda+vot!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Ar fi bine sa urmezi un profil de filologie sau stiinte sociale, te va ajuta putin la admitere.
Pe site-ul ISJ Bihor gasesti toate liceele din Oradea si vezi care au acest profil.