| Matei4 a întrebat:

As vrea sa imi cumpar un eboom reader kindle new glare 6, 8th generation. Ce parere aveti? Merita? Si altceva, cum se procura cartile? Pot sa iau carti in romana? As vrea sa imi explice cineva in mod detaliat cum se foloseste acest reader

1 răspuns:
| mihai69 a răspuns:

1. eu cred că nu. Am preferat un alt model, mai puțin restrictiv în ceea ce privește fișierele ce pot fi citite;
2. le cumperi de pe Amazon și îi bagi bani în cont lui Jeff...
3. teoretic, da.
4. citește manualul: http://s3-us-west-2.amazonaws.com/......e+-+US.pdf