| Lodovica a întrebat:

Buna TPU.As vrea sa-mi fac un jurnal persinal(nu vreau sa-l cumpar vreau ceva deosebit). Puteti sa-mi dati ceva idei? Dau FUNDA!happyhappy

6 răspunsuri:
| Locre a răspuns:

Daca nu vrei sa-l cumperi, va trebui sa-l confectionezi de una singura si e cam greu asta. Iti trebuie materiale si nu iese ce iti doresti cel mai probabil. Daca totusi ramai la idee, ia-ti un caiet mare sau o agenda si rupe-le copertile pentru a o personaliza. Incearca sa inlocuiesti copertile cu cartoane sau orice iti trece prin cap si deseneaza modele. Fa ceva ce te reprezinta, stiu eu, un animal, o floare, o gradina, un drum dintr-o calatorie, sa lipesti abtibilduri etc. Eventual poti intreba pe la librarii de materiale( alea trebuie sa le cumperi in caz ca nu le ai deja).

| Lodovica explică (pentru Locre):

Chiar asa si m-am gindit sa fac dar coperta eu unica problema! Idee n-am cum sa o facsadsad

| ThePinkPant3r a răspuns:

De ce nu iti cumperi unul deosebit happy

| Lodovica explică (pentru ThePinkPant3r):

La mine in oras nu prea sunt...sad

| ThePinkPant3r a răspuns (pentru Lodovica):

Atunci nu pot sa spun decat BAFTA!

| Lodovica explică (pentru ThePinkPant3r):

Multumesc...happy