| larisuka12 a întrebat:

deci mie imi plac varcolaci si lupi, adica legende, cei care sunteti interesati si stiti va rog lasati-mi mesaje la adresa de mes : larisa_maria2009@yahoo.com, sau aici la TPU

4 răspunsuri:
| GodHatesUsAll a răspuns:

Ai auzit vreodata de Fiara din Gevaudan?

| larisuka12 explică (pentru GodHatesUsAll):

Nu...

| Lykan a răspuns (pentru larisuka12):

Si eu sunt un fan mare al acestor lucruri chiar le-am dedicat un blog cu intamplari si istoria varcolacilor uite aici werewolflykan.blogspot.com

| Miranda08 a răspuns:

Iti sugerez o carte cu varcolaci, foarte frumoasa. Se numeste Fior, si e primul volum din seria Lupii din Mercy Falls. Volumul 2 se numeste Sovaire. Sper ca te-am ajutat! :-)