| Raluu01 a întrebat:

happy Ma puteti ajuta cu niste titluri pentru compuneri? Dar nu vreau titluri gen : A venit primavara! Vreau titluri simbolice gen :Un vis de mult apus, Simfonia noptii, O scanteie printre nori. Sunt clasa a7a si am maine olimpiada judeteana asa ca orice noua idee este buna. Fundita happy

Răspuns Câştigător
| DudaYeah a răspuns:

1. O soapta gingasa
2. Vis de-o secunda
3. Caldura sufletului
4. Martie in inima noastra
5. Vis pierdut
6. Gand adevarat
7. Ciripit de primavara

cam atatea mi-au venit acum in minte. ti-am dat mai multe de primavara ca vine primavara si de-aia. oricum, bafta la olimoiada! :*

5 răspunsuri:
| anad a răspuns:

Http://puidecompuneri.urbankid.ro/ poate gasesti idei si aici!

| DudaYeah a răspuns:

Olimpiada*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ghiocelul cel ghingas
o zi de primavara
parfumul primaverii
mireasma primaverii
bruma de dimineata
vestitori primaveri
simtirea primaveri
daca ma mai gandesc or fii mai multe succes la olimpiada.

| Raluu01 explică:

Mersi am avut olimpiada dar ne-au dat ei titlu :d laughing