| Clopotzica a întrebat:

Buna TPU...Maine trebuie sa cantam la muzica(avem o profa...)si nu stiu ce as putea canta.Ma puteti ajuta va rog cu niste idei?

Ms anticipat!

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| nicusor19 a răspuns:

Pai canta ce gen de muzica iti place tie, o piesa romantica ar merge poate primesti si aplauzebig grin un sfat nu canta manele, in general nu prind la profii de muzicabig grin

| Dizzi a răspuns:

Canta ce te caracterizeaza pe tine:X
sau daca vrei o notasmugceva...canta pe placul profeihappy
Canta codrule codrutule.de M Eminescu.
eu cu melodia asta.am dat-o jos pe profesoara mealaughing

Sper ca te-am ajutat:X

funditabig grin?

| deeaea a răspuns:

Daca nu ar trebui s acant melodii din manual as canta ceva din voltaj una din melodiile mai usoare albinuta ca sa nu ma incurc in versuri si as spera c anul se darama scoala cand incep sa cant. Am o voce.

| Clopotzica explică:

Ms all...am cantat "tango to evora" -melodia de la dansez pentru tine pe care a danasat radu valcan:X