| Iulya17 a întrebat:

Mi-am activat noua aplicatie cu cronologia pe Facebook dar nu imi place deloc si as vrea sa-l schimb se poate si daca da atunci cum? Multumesc!

3 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Bună,
Din moment ce ai activat Timeline-ul pe Facebook nu îl mai poţi dezactiva.În luna Februarie, toate conturile vor trece pe Timeline.

Răspuns utilizator avertizat
| JustCosmin a răspuns:

Odata activata nu mai poti scapa de ea, oricum in Februarie toate conturile vor trece pe Timeline. Poti totusi sa-ti ascunzi Timeline-ul daca te deranjeaza, dar prietenii tai tot o sa-l vada. Uite aici o metoda: http://justcosmin.blogspot.com/......eline.html