| simo80 a întrebat:

am activat noua fata de facebook aia cu cronologia cum scap de ea sa revin la cea veche? mersi

6 răspunsuri:
| xXxXxXxXxXxXxXx a răspuns:

Nu poti!, nu poti sa dezactivezi noua "tema" timeline daca ai activat'o dupa ce a devenit oficiala, daca ai activat'o inainte ca ea sa devina oficiala (ceea ce un prea cred :D ) o poti dezactiva ( scrii in adresa de cautare "developer" intri acolo la primul raspuns si apoi in stanga iti va aparea o aplicatie dai click pe ea apoi pe edit -nume aplicatie- si apoi stergere aplicatie si gata :) DAR asta numai daca ai activat timeline inainte de a fi anuntata oficial uite aici si un link in caz ca nu intelegi de la mine :) http://www.techedition.in/social-media/facebook/remove-facebook-timeline/. Oricum te vei obisnui cu ea in timp, TOTI utilizatori de facebook vor avea aceasta "tema" in curand... funda;;)?

| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Mi se pare ca nu mai mergehappy.Asa ramanehappy

| Alexandra023 a răspuns:

Tema aia este groaznica.Pacat ca ti-ai dat seama dupa ce ai folosit-o laughing

| swgirl a răspuns:

Nu mai merge daca ai setat-o permanent big grin

| Mihai_Stefan_1997 a răspuns:

Buna...pentru a sterge definitiv cronologia trebuie sa descarci TimelineRemove un plugin pentru google chrome il gasesti aici http://www.timelineremove.com/ sper ca ti-am fost de ajutor....BAFTA

| Ursu_Alexandra_1996 a răspuns:

Nu merge! straight face