| Miranda08 a întrebat:

TPU! Mi-am luat recent chitara, dar caut profesor...e cineva din bacau care stie un profesor? Dau funda!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Man, nu ai nevoie de profesor, sunt pe youtube lectii gratuite de chitara de la A la Z.
Dumnezeu sa te binecuvinteze! happy

8 răspunsuri:
| stefanutza a răspuns:

Eu sunt din Bacau si stiu un profesor de muzica...

| Peachy a răspuns:

Cumpara ziarul Raid, uita-te la anunturi pe net, sau du-te la o casa de cultura unde se da lectii de chitara, sau invata dupa net sunt multe tutorialehappy

| Lungoci_Maryan_1998 a răspuns:

Du-te la o scaoal de muzica

| TeodoraStef a răspuns:

Cursuri de chitara la Brevis Music Art, in Bucuresti zona Piata Unirii, mai multe gasesti pe www.brevis.ro, lectiile de chitara sunt tinute de Stefan Constantinescu

| Miranda08 explică:

Mersi mult pentru raspunsuri:-)

| senzor123 a răspuns:

Inscrieti id sus in colt in dreapta, http://adevarul.ro/......index.html

| senzor123 a răspuns:

Inscrieti id in sus in colt in dreapta, http://adevarul.ro/......index.html