| Sarmalementolate a întrebat:

O sa pun mai multe întrebări. Prima, este de unde pot cumpăra spray-uri și a doua, la jumbo se vand spray-uri speciale de graffiti (Montana, Loop)?

Speciala

Exista pereți de graffiti speciali în București?

Răspuns Câştigător
| Florin_Andrei_Mindru_1994 a răspuns:

Sparyuri găsești la magazinele cu vopsele, nu găsești la jumbo și nu găsești pereți pentru graffiti în București.

1 răspuns:
| Claxon987 a răspuns:

Pereti de grafitti in Bucuresti eventual la parintii tai in casa/apartament. In niciun caz pe strada, oricum in mare parte sunt niste desene nereusite. Sper ca nu este cazul si nu esti tu din aceia care murdaresc peretii recent vopsiti pe la blocuri. Daca te simti artist mai bine cumpara acuarele si planse de desen.