| phantom1234 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti teme pentru ora de dirigentie? va rog un raspuns rapid. pup. funda+vot!

5 răspunsuri:
| jerrygabrielle a răspuns:

Depinde ce clasa esti

| jerrygabrielle a răspuns:

Ar fi si pericolul consumului de ernobotanice

| jerrygabrielle a răspuns:

Pai cred ca va fi ceva gen Autocunoastere, Planificarea carierei...in general la dirigentie nu prea se discuta temele asa cum ar trebui ci se vorbeste deschis cu dirigintele mai ales ca esti in clasa aVa probabil o sa discutati mai mult legat de voi pentru a va cunoaste mai bine unul pe celalalt.cel putin eu cand eram in clasa aVa asa a facut diriginta cu noi si la liceu la felbig grin

| N0kia a răspuns:

Poluarea si gaurile in straturile de ozon=D

| phantom1234 explică:

Sunt clasa A V a.