| anonim_4396 a întrebat:

Imi puteti da niste teme de discutie pentru ora de dirigentie? 5 imi ajung dar cele mai bune primesc funda.

Răspuns Câştigător
| teo6dia4c99 a răspuns:

Ce am facut in vacanta de vara? Violenta in societate! Respectul fata de semenii nostri! Computerul in viata noastra! Utilizarea internetului! Igiena in societate! Primul ajutor in contuzii, razi si hemoragii! Cumpatare, prudenta, simt al economiei! Disciplina in pregatirea lectiilor/temelor! Repere ale unui stil corect de viata! Portretul elevului disciplinat! Mai ai nevoie? Iti mai pot zice cateva!

| valentinpopescu a răspuns (pentru teo6dia4c99):

Sunt asa bune ca drept rasplata mai pun o intrebare si-ti dau funda si acolo!big grin mai vreau

2 răspunsuri:
| trutu006 a răspuns:

Ce sa faci in caz de incendiu...de astea