| Anonim24122004 a întrebat:

Sunt in clasa a 8-a si vreau sa intru la liceu la COLEGIUL DE ARTE SIBION DRAGOI din Arad la profiulul de arta plastica. Vreau sa stiu cand se fac pregatirile acolo si cand sa ma duc sa dau proba de aptitudini si vreau ca cei ce au intrat acolo sa imi dea sfaturi si sa imi spuna ce au facut ei acolo, ce medie au luat la proba de aptitudini si in examen si cu cat au intrat si daca isi amintesc care a fost cea mai mica medie de admitere. Va pup si vreau un raspuns cat mai rapid.

2 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Cdl mai bine ar fi să mergi personal la secretariatul liceului și să ceri toate informațiile de care ai nevoie.

| Kaℓi a răspuns:

SABIN Dragoi