| Anyo_1554 a întrebat:

Buna!
sunt clasa a 5 a la scoala nr 98 avram iancu. As vrea sa ma transfer la colegiul mational de arte dinu lipatti. Voiam sa va intreb ce trebuie sa faci ca sa treci de proba. Sa-mi spuna cineva care a intrat la liceu pe baza testului. Vreau toate detaliile

1 răspuns:
| Mehh a răspuns:

Ahaaa....Deci tot vrei sa te duci! Eoo ce sa mai intelegsad? Pleci sau nu? O sa fiu eu cea mai buna din clasa(big grinbig grinbig grinbig grin) sau nu?