| Ene_Mihnea_1982 a întrebat:

Vreau sa va rog daca puteti sa-mi dati niste teme pentru fotografiat.
Imi place foarte mult sa fotografiez animale, flori, natura etc.

Răspuns Câştigător
| NiKoLeT a răspuns:

Roua dimineata, un trandafir in / dupa ploaie, ( cu picaturile de apa pe el), rasaritul, asfintitul soarelui, cerul cu pasari, cerul senin, cerul cu nori, cerul noaptea, cind mergi in padure/parc diferite insecte frumoase, frunze, fluturi, flori, flori cu roua, etc...ploaia

| Wøodenpints a răspuns (pentru NiKoLeT):

De parcă nu ar exista deja mii de poze cu astfel de minuni.

| NiKoLeT a răspuns (pentru Wøodenpints):

Pai sunt multe cu aceeasi tematica, dar nu din acelasi unghi,

| Wøodenpints a răspuns (pentru NiKoLeT):

Deci unghiul face totul...

| NiKoLeT a răspuns (pentru Wøodenpints):

Sigur, pozitia tot

5 răspunsuri:
| Kittylover2011 a răspuns:

Incearca astea :http://weheartit.com/? page=2&before=73613558