| OpreaSimonaAlina a întrebat:

Eu ador fotografia dar nu stiu ce teme sa abordez. Pana acum am fotografiat doar flori si putin peisaje. Imi puteti da niste idei de astfel de teme?

Răspuns Câştigător
| AlinaHoran a răspuns:

Ai putea sa fotografiezi un rasarit de soare din mai multe unghiuri ...si un apus de soare. Fotografii la malul marii, langa un lacwinking. Ai putea chiar sa fotografiezi pasarile in zbor. Ai putea chiar sa faci fotografii impreuna cu prietenele tale, distrandu-va, sarind, prin parc, la strand. Poti sa abordezi multe teme. Sper ca ti-am fost de ajutor.

fundita?big grin

5 răspunsuri:
| katala a răspuns:

Mie imi place sa prind instantanee; cu orice misca. E destul de greu sa obtii o poza reusita dar merita sa incerci. Succes!

| piktor a răspuns:

Un fotograf adevarat gaseste sa fotografieze ceva oriunde...
http://www.fotoworld.chip.ro

| Noaptea a răspuns:

Chipuri de oameni, cladiri vechi, porti, turnuri cu ceas

Răspuns utilizator avertizat
| ancancutzika_3492 a răspuns:

Pai ai putea sa faci poze unor animale...sau chiar persoane amuzantewinking