| RorySan a întrebat:

Buna

Vreau sa imi inbunatatesc talentul la desen.
dar pu si simplu nu stiu cum

ma puteti ajuta si pe mine va rog frumos

Multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| justanotheruser99 a răspuns:

Ai putea si sa citești cateva articole sau cărți in domeniu ( eu fac de 2 ani un curs la Scoala de arte de desen+pictura+grafica si pentru perfectionarea stilului meu m-au ajutat mai multe cărți ex: Introducere in arta, Bazele desenului, etc. Acolo vei gasi multe chestii si sfaturi utile. Dar sa nu uitam ca ai nevoie si de multa munca. Succes!

| AnneBre a răspuns:

Exerseaza, doar asa poti invata. Cauta tutoriale pe Youtube cu diferite chestii si fa-le pana reusesti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tutoriale pe yt, sau du-te la cursuri happy

| SoyAmi a răspuns:

Poti lua cursuri sau o alta varianta este sa vizionezi filmulte pe internet