| CoSm1n95 a întrebat:

Buna TPU... ma puteti ajuta cu un sms pentru iubita mea peste 2 zile va fi ziua ei de nastere si vreau sa aud mai multe idei (sms) ca sa aleg unul frumos, o sal mai inbunatatesc si eu, vreau ceva original nu de pe google, multumesc frumos cel mai frumos primeste funda happy

3 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Fa in asa fel incat sa ii scrii ceea ce simti, ceea ce ai trait langa ea, nu trebuie sa ii scrii romane, ceva simplu, dar din inima..asta conteaza cel mai mult.
La multi ani iubitei tale!

| AnemonaP a răspuns:

Buna.Daca este iubita ta, tu stii ce sa ii scrii in acel mesaj, ca sa-l faci special, numai tu iti poti gasi cuvintele potrivite.Sa ma gandesc..La multi multi ani fericiti, iubita mea(sau cum vrei sa ii spui tu). Vreau sa fii cea mai fericita din lume, pentru ca meriti asta cu adevarat si sa ti se indeplineasca tot ce iti doresti. Iubita de mine deja esti.Ma bucur foarte mult ca te-am cunoscut, sa ai o zi de nastere perfecta si sa fii fericita alaturi de mine mereu.

| marlan a răspuns:

Fratica e cea mai mare prostie sa ceri sfaturi pentru asta