| Si_Sunt_Iubita_Iubesc_1991 a întrebat:

Buna ziua as dori si eu numere de telefon de la anticariate care cumpara carti literatura veche de pe vremea comunista mersi anticipat dau funda daca e adevarat

Răspuns Câştigător
| express11 a răspuns:

Le poti pune pe okazii.ro.

2 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Presupun ca numerele alea pot fi din orice oras, din orice tara actual/fosta comunista, nu?
Nu de alta, dar, probabil esti din Bucuresti si nu consideri necesar sa dai precizari. Doar esti in buricul pamantului, asa-i?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei nu e frumos sa vinzi carti comuniste, alt idiot poate da niste bani pe o mizerie