| Robert_Emanuel_Nagy_1998 a întrebat:

Imi poate da cineva un link de unde as putea cumpara un bibelou? Sf. Arhanghel Mihail stand pe cal si indreptand sabia spre un balaur. Bibeloul este foarte vechi si nu stiu daca as mai putea sa il gasesc undeva. L-am detinut 20 de ani pana l-a spart si aruncat bunicamea deoarece a zis ca ii urat de el si cand il vede pe el ca parca il vede pe dracul si as dori acum sa il cumpar din nou dar in Arad nu prea mai exista consignatii ca de acolo a fost cumparat acum mai bine de 20 de ani si pe internet nu l-am gasit si oricum nu sunt sigur cate au fost produse sau daca il mai detine cineva. Ii multumesc mult si ii dau funda celei care ar sti de unde il pot cumpara. Doresc date fixe va rog nu imi ziceti sa caut pe olx sau la anticariate ca deja am facut treaba aceasta xD

Răspuns Câştigător
| EuGot150 a răspuns:

Caută pe Google, iar pe cal e Sfântul Gheorghe, cel care a ucis balaurul, nu Mihail.
Ăsta ar trebui sa te ajute mai mult! https://goo.gl/images/CNRcLL