| elena a întrebat:

Cand ati fost ultima data la teatru, numele teatrului, orasului si piesei vizionate?

Răspuns Câştigător
| hashe86 a răspuns:

In urma cu vreo 10 zile a fost festivalul de teatru la sibiu si am vazut cateva piese bune.
ultima urmaritta a fost "Metamorfoze" in regia lui Purcarete, foarte foarte buna.

11 răspunsuri:
mira
| mira a răspuns:

Acum o saptamana.Am vizionat "Don Quijote"cu Dan Puric in rolul principal, la TNB. Mira

| elena explică:

''flav'' esti rautacios, eu pun intrebari serioase si astept raspunsuri la fel de serioase...eu stiu ca viata e un teatru trist dar si actorii acestei scene, mai mult sau mai putin profesionisti sunt de vina, printre care sa nu ne fie cu suparare esti si tu.

| Flav a răspuns:

Zilnic, locatie TPU.
E f mult teatru jucat pe aici, iar scenele sunt perfectionate de catre actori profesionisti

| Flav a răspuns:

Daca nu stii sa tzii la o gluma, pe care am facut-o scurta si n-am nuantzat-o, nu trebuie sa faci tam-tam; dar ok, imi cer scuze ca m-am bagat de aiurea la intrebarea ta iar de acum incolo voi incerca sa te evit

lolita
| lolita a răspuns:

Acum trei luni cred, in Valencia nu-mi aduc aminte sigur stiu dar ca piesa nu mi-a placut prea mul. Piesa de Woody Allen- umor negru.

| dulshe a răspuns:

Uff, mult timp!

| GreenSky a răspuns:

Acum cateva luni...la sibiu... teatrul gong. piesa farsele iubirii!

| FearNoEvil a răspuns:

Undeva pe la sfarsitul lui mai, Teatrul "Toma Caragiu", Ploiesti, "Furtuna" de William Shakespeare.

| Diana_6087 a răspuns:

Din Septembrie. Piesa s-a numit LA TIGANCI dar nu a fost la teatru deoarece era inca in reparatii. Caracal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demult!sadOricum mi-am propus sa merg saptamana viitoare la Festivalul International de Teatru "Atelier". Imi doresc mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu am fost de mult trebuie sa trec pe la un teatrubig grin