| MicutzulCosmin a întrebat:

Cand incepe noul sezon din R0botzii

Răspuns Câştigător
| WarriorOfBlack a răspuns:

Noul sezon din R0botzii apare cand incepe un an nou scolar

21 răspunsuri:
| Siracuzia a răspuns:

12 septembrie.Funda?

| MatsuKeruGirl a răspuns:

Io am citit pe site-ul lor, creative monkeys, ca RObotzi vor reveni in toamna, dar nu au mentionat si data. sper ca te-am ajutat. funda?

| IDontCareeeeeeeeeeee a răspuns:

Noul sezon apare la toamna!

| Blackwoman27 a răspuns:

Pe 12 septembrie cam pe atunci asa am inteleswinking

| IceCreamDoll a răspuns:

Incepe pe 12 septembrie.

| TheUnikBiby a răspuns:

Cand incepe Robotii sezonul 2? Robotzi sezonul 2 incepe din septembrie.

Din toamna, Mo si Foca se reintorc cu forte noi pentru a va face sa zambiti si chiar sa radeti.

Mihai Banea unul dintre membrii echipei Creative Monkeyz, cea care realizeaza serialul ROBOTZI a declarat ca Mo si Foca isi vor relua aventurile online din luna septembrie, spre deliciul fanilor actuali si bineinteles si ai viitorilor fani Robotzi.

Nu putem presupune ce vor aduce nou viitoarele episoade din ROBOTZI sezonul 2.

Mai ales ca detaliile legate de Robotzi noul sezon raman secrete.

Asta logic, pana la lansarea sezonului 2 din Robotii.

Cei de la Creative Monkeyz vor posta noile episoade din Robotzi Sezonul 2 in momentul in care vor fi gata.

| ஐŞtíũíŧōäŗєääAЙDŞtíuíŧoarєaღ a răspuns:

In toamna asta asa am auzit eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In septembrie cred ca pe12

| Liviucu a răspuns:

Nimeni nu poate sti, este decizia lor. Dar, au promis ca in toamna, asa ca dupa calculele mele, perioada ar fi intre septembrie si noiembrie spre sfarsit.

| Cezar a răspuns:

Păi din câte am auzit se pare că apare pe 8 Septembrie ori pe 15 Septembrie. Cam aşa cred eu şi din câte am citit!

| DanutzzaMaria99 a răspuns:

In toamna au anuntat. Dar poate ca nu o sa fie in prima joie din septembrie. Trebuie sa mai asteptam putin. Poate pe 8, 15...Nu se stie. happy fundita?love struck

| beckham1 a răspuns:

Goodies Pack 5 – pentru ca era asteptat. Si… cu parere de rau, (re)anuntam vacanta RObotzilor. Asa cum am spus-o si la TIFF – sezonul 1 se incheie cu cel de-al 24-lea episod (25 daca luam in calcul si pilotul). Ne pare rau ca nu va vom mai distra in fiecare joi (vineri) pana la toamna – dar, in acelasi timp, ne pare bine ca putem sa ne reincarcam bateriile si sa ne flexam muschiul comic in asa fel, incat sa revenim in forta cu sezonul 2. Dupa 26 de saptamani de efort sustinut pe plantatia animatiei, simteam nevoia de a lua o mica pauza.

Funda big grin

| RicăPăturică a răspuns:

Sezonul 2 va incepe in toamna

| Zuzzi a răspuns:

Dupa 1 septembrie...cam cand incepe scoala. funda?

| myreluca12 a răspuns:

Eu ma citit pe situl official si cei de la creative monkeyz au postat un comentariu in care s[uneau ca incep pe 21 septembrie 2012... sper sa fi gresit dar aas scrisee acolo si ca ep 25 va fi cu m.j adica michel jakson...

| naimcan a răspuns:

Pe site scrie ca trebuie sa inceapa acum, toamna.

| JustAddaCool a răspuns:

12 septembrie cred...big grin

| elly1014 a răspuns:

In sapt.cand incepem scoalahappy

| BughyCss a răspuns:

Robotzi incep pe 12 septembrie. Funda?