| Effyyyy a întrebat:

Cand va incepe noul sezon h2o sezon(4)Funda!

8 răspunsuri:
| KlaudyaAddha a răspuns:

Eu am auzit ca sezonul 3 este ultimul. Acum daca fanii mai vor un sezon, or mai face unul. Si nu stiu cand incepe, uita-te pe Disney Channel, ca o sa-i faca reclama daca va fi un sezon 4 cu o luna inainte de a se difuza laughing

| Anonime a răspuns:

S-a si terminat cred!tongue Uita-te si tu pe Disney Ch si vezi ca mi se pare ca se difuzeaza pe la 23:30! Bafta!

| Madalichka a răspuns:

Tot ce am putut afla e ca s-ar putea anul asta sa inceapa filmarile si ca scenariul e gata. Dar nu stiu daca va fi tot sezon sau film artistic.

| Roxaaa0001 a răspuns:

O sa inceapa un nou sezon...eu credeam ca is doar 3.

| elisa820 a răspuns:

Nu stiu dar sezonul 3 s-a terminat trebuie sa astepti ca trebuie sa se termine la Australieni

| elisa820 a răspuns:

Sa terminat sezonul 3

| LittleKidu a răspuns:

Anul asta, dar nu se stie cand.

| ralucutza_2809 a răspuns:

2011 in noiembrie