| Viviannnnnna a întrebat:

Cand se termina vacanta asta de iarna? big grin
funda~!

Răspuns Câştigător
| newperson4him a răspuns:

In 5 ianuarie, adica miercuri incepe scoala.:d

17 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

5 ianuarie

| Skylerx a răspuns:

Scoala incepe pe 5 ianuarie, miercuri. Mie mi se pare stupud ca incepe miercurea, dar este corect din punct de vedere saptamanal. Adica daca incepea scoala luni, nu se faceau 2 saptamani de vacanta. Apoi vom mai avea o vacanta de pe 29 ianuarie pana la 6 februarie. Sper ca ti-am fost de ajutor. big grinbig grin

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Incepem pe 5... e total stupid incepem miercutrea...

| Deerpinaaaa a răspuns:

5 ianuarie

| Deerpinaaaa a răspuns:

5 ianuarie

| oVeveritzaDulcexD a răspuns:

Scoala incepe pe 5 ianuarie, miercuri.

| Nikk96 a răspuns:

Vacanta — miercuri, 22 decembrie 2010 — marti, 4 ianuarie 2011

Cursuri — miercuri, 5 ianuarie 2011 — vineri, 28 ianuarie 2011

Vacanta intersemestriala — sambata, 29 ianuarie 2011 — duminica, 6 februarie 2011

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 5 ianuarie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

31 februarie

| Patricia a răspuns:

Miercuri 5 ianuariecrying(((((

| ghineanamaria a răspuns:

Sper sa primesc funda.Vacanta se termina pe 3 si pe 4 ianuarie vom merge la scoala.

| ghineanamaria a răspuns:

Ooops scuze adica pe 5

| dumyStar20 a răspuns:

Pe 5 ianuarie se termina tongue. pup:*
fundita?

| Anonim_8545 a răspuns:

Nu se stie sigur, urmareste stirile, din cate am auzit pe 5 ianuarie si apoi mia avem la sfarsitului lunii Ianuarie vacanta intre semestre, care am auzit ca se prelungeste mai mult si vom termina scoala pe 9 iulie nu pe 17 iunie, deoarece acum vor sa faca economie la curent si caldura.

| diddy_2463 a răspuns:

5 ianuarie este prima zi de scoala

| DarkCatYutsuko a răspuns:

In 5 ianuarie 2011

| gya19 a răspuns:

Pe data de 5 sau pe data de 11(asta in caz ca, se vor mai da zile fara plata l profi.