| PrinceOf a întrebat:

Stie cineva cand se termina vacanta de iarna?

Răspuns Câştigător
| diamar a răspuns:

Pe 13 ianuarie.
http://www.isj.gl.edu.ro/......2_2013.pdf

15 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Pe 14 ianuarie

| MadRaven a răspuns:

Pe 14 ianuarie 2013 :-)

Răspuns utilizator avertizat
| WhiteLife a răspuns:

Pe 13 ianuarie. Pe 14 se incepe scoala.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe 14 incepe scoala pentru cei de la generala si liceu iar cei care sunt la facultate pe 7

| MadalinaElly a răspuns:

Buna,sa stii ca vacanta se termina pe 13 ianuarie care pica duminica, iar noi ne vom duce pe 14 ianuarie la scoala

| FaraSperantaSEN a răspuns:

Pe 14 ianuariehappy

| xXxRadu a răspuns:

Vacanta de iarna se termina in data de 13 ianuarie. In 14 ianuarie ne intoarcem la scoala din nefericire laughing.

| christianchristian a răspuns:

Pai vacanta se termina pe 13 ianuarie si pe 14 incepem scoala, sper ca te-am ajutathappy

| Antoniia a răspuns:

Pe 14 ianuarie

| GosGrl a răspuns:

Vacanta se termina pe 13 ianuarie 2013. Iar scoala incepe pe 14 ianuarie 2013.

| miriz a răspuns:

Pe 13 ianuarie

| capsunnika6love a răspuns:

Pe 14 ianuarie adica atunci incepe scoala si sem. 2

| ElenaNicoleta1997 a răspuns:

Nu stiu mai exact dar cred ca pe 13 ianuare ca eu vreau sa stiu dar am vazut anunnturi pe t p u

| rlv a răspuns:

Pe 13 ianuarie si pe 14 incepe scoala