| constantin_pix a întrebat:

Care e cel mai bun film pe care l-ati vazut vreodata?

13 răspunsuri:
April
| April a răspuns:

Podurile din Madison County

| georgesur a răspuns:

Greu de spus...caci mereu iti vin in minte ultimele vazute.
Dar acesta trebuie vazut:
"A beautiful mind "(O minte sclipitoare), care a fost nominalizat pentru 8 Premii Oscar, din care a câștigat 4, bazat pe biografia lui John Forbes Nash Jr. (n. 13 iunie 1928), geniului său matematic și lupta sa cu schizofrenia
(boala pe care reuseste sa o domine, Laureat al Premiului Nobel pentru Economie (1994) ).

| andreutz a răspuns:

Seven pounds

| Ecaterina a răspuns:

Great Expectations cu Ethan Hawke, Gwyneth Paltrow si Robert de Niro dupa celebra carte a lui Charles Dickens(filmul meu preferat), Closer cu Julia Roberts, Serendipity, Jerry Maguire, Amelie, The Noterbook, How to lose a guy in 10 days, Never Been Kissed, Dying Young, Basic Instinct, Indecent Proposal si bineinteles... The God Father.

doiny
| doiny a răspuns:

"the godfather"

| moonY a răspuns:

Nu stiu daca e cel mai bun pe care l'am vazut...insa l'am vazut de14 ori : queen of the damned.nu'l recomandhappy coloana sonora era superba

| pep a răspuns:

Forest Gump

| Ella_6365 a răspuns:

LOTR (Lord Of The Rings). Povestea afost in special foarte... originala, si interesanta

| adr1an0 a răspuns:

Once upon a time in America, The Abis, Scarface

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O productie cinematografica a cartii TESS of the D'aberville, un super roman o super ecranizare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Love story si Pearl Harbor. Minunate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La viata e bella

| tequilla a răspuns:

Esoteric agenda, zetgeist, pshycho si mai sunt multe altele.primul e cel mai interesant