| anonim_4396 a întrebat:

Care e cel mai prost film pe care l-ati vazut vreodata?

19 răspunsuri:
Anna
| Anna a răspuns:

@pupmik-mi-ai luat-o inainte. Voiam sa-i spun lui Bro ca slumdog Millionaire m-a impresionat, pana acum cel mai bun film pe care l-am vazut anul acesta.Merita vazut! Nu e prost deloc.Parerea mea, si-a altor savantilaughing

| psiholoaga a răspuns:

Freddie got fingered (nu, nu e porno, e o comedie cretina), another gay movie (comedie parodie slaba) si ar fi star balls, sau cum se chema, tot o parodie. Ghiciti dupa ce... Concluzie: sa faci comedie pare mai usor decat sa scoti o parodie buna.

pupimik
| pupimik a răspuns:

Bro! ma dezamagesti straight face Cum sa fie slumdog millionaire cel mai prost film pe care l-ai vazut?
Inseamna ca nu ai vazut Mall Cop straight face

blonda_suprema
| blonda_suprema a răspuns:

Am vazut atat de multe filme proaste, incat nici nu-mi mai aduc aminte cum se numeau, atat de proaste au fost.

| Dr.StomatologG.G. a răspuns:

House of wax si Boogeyman.....imi pare nespus de rau ca am pierdut 3 ore din viata mea pentru a vedea aceste 2 filme laughing

| Ecaterina a răspuns:

Telenovelele.

| CrucifiedCountess a răspuns:

Legaturi bolnavicioase

| covexrobu a răspuns:

2 luni 3 saptamani 4 zile sau cum s-o fii numind ca nu stiu exact la cat a fost de prost.

| baba a răspuns:

Pescuit Sportiv- film românesc ieşit acum jumătate de an.

| Princessee a răspuns:

Cu sigurata ca a fost Yes Man. Mi s-a parut extrem de plictisitor.

| GreenSky a răspuns:

Another gay movie... ff scarbos>>>bleahhh

| unuzero a răspuns:

Star Wars....toate!

| want2bMajestic a răspuns:

Sincer ma deranjeaza enorm filmele romanesti pentru ca sunt " turnate" prea artistic... e ca si un hamlet care isi recita vesnicile cuvine: "a fi sau a nu fi?" in continu... ce ma mai deranjeaza sunt filmele "amoroase" de la indieni.alea sunt si mai si...horror

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Disastre movie... cea mai mare tampenie de film

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. Telenovelele, nu reusesc sa vad mai mult de 30-40 de secunde.
2. Mor de oftica atunci cind sint filme romanesti, pentru ca nu sint subtitrate nene si nu inteleg mare lucru rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E imposibil sa aleg unul cand sunt atatea, eu vizionez cele mai noi filme iesite saptamanal si cele mai multe filme par regizate de casnici fara inspiratie, talent si bani din alocatia scolara probabil caci nu-mi da de ales decat sa schimb filmul asta ca sa dau de altul, majoritatea filmelor sunt proaste si doar cateva bune cu adevarat sa ai ce vedea, scenariu bun, casting potrivit genului filmului, interpretare realista, efecte speciale convingatoare... Ptr. mine cel mai prost film din punct de vedere al macelaririi totale a povestii originale pe care animatia a facut atatea fani pe glob este Dragon Ball filmul, chiar si dupa 2 luni de cand l-am vizionat tot ma simt iritat de acel film care n-are nimic de-a face cu animatia x(

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Zack and Miri make a porn(nu e pornolaughing)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Slum dog milionary

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cel mai naspa nu stiu da cel mai fain e freacasa 1932 e bijuterie de film