| PralineFine11 a întrebat:

Care este cea mai buna firma de culori in ulei din Romania?

Răspuns Câştigător
| amalia125 a răspuns:

Eu cred ca e
Louvre!

4 răspunsuri:
| amalia125 a răspuns:

Louvre

| Riyukii a răspuns:

Hmm.pai acum nu stiu de care te referi, din alea la kg, sau din astea la tubulete mici?
Oricum, nu prea mai gasesti bune acum.
De ex: cele la kilogram: astia baga acum mai mult lichid in ele si mai putina cantitate de culoare ca sa platim noi mai mult o. o"

| Riyukii a răspuns:

Nu mai exista firme bune.Acm,astia bag la lichid la greu in ele, si putina culoare, ca sa iasa cantitatea si sa platim mai mult pe putina culoare.
Oricum, depinde de care zici. cele la KILOGRAM sau cele mici?

| nicu4444 a răspuns:

Extrafine Maimeri