| nu-vreau-nume a întrebat:

Care este principiul tau de viata? ori care vorba din "batrani", ori zicala crezi ca ti se potriveste cel mai bine? si de ce?

8 răspunsuri:
| Nastia a răspuns:

Cand vrei sa faci ceva fa-o cu mana ta, ...nu te increde decat in tine si in Dumnezeu, nimeni nu e de partea ta, ...men sana in corpore sanawinking

| arysa a răspuns:

Ai castigat? Continua!
Ai pierdut? Continua!

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Ce poti face azi nu lasa pe maine! Lasa pe poimaine, poate nu mai e nevoie...

| ake007 a răspuns:

Mai bine sa regreti ceva ce ai facut, decat ceva ce nu ai facut.
E aiurea sa te intrebi: oare cum ar fi fost daca?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este o vorba din batrani ci este ceva inventat de mine si anume: "Chiar daca te simti un nimeni, oricine are un vis asa ca lupta pentru visul tau ca sa te simti cineva". Intotdeuna cand imi doresc ceva lupt pentru acel lucru si cred ca nu sunt singura, cred ca toti avem un vis al nostru, iar in momentul cand acest vis devine realitate ne simtim impliniti, ne simtim cineva.

| missME a răspuns:

Daca viata iti intoarce sparele, ia'o de fundwinking

| Ianaaable a răspuns:

It`s your body...use it. amuse it. `cos one day you`re gonna lose it!happy

| khrysu a răspuns:

Timpul le vindeca pe toate.(din experienta)