| ingerulnegru a întrebat:

Care este site unde pot citi luna nou si eclisa de stephenie meyer? locuiesc in germania si nu o pot cumpara.

Răspuns Câştigător
| xibalba a răspuns:

Http://www.scribd.com/doc/17653588/Stephenie-Meyer-Amurg-Twilight-Romana- aici gasesti amurg in limba romana.

7 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Http://www.scribd.com/doc/16206869/Zori-de-zi Aici gasesti zori de zi (cartea 4, daca nu ma insel, din seria Twilight)

| xibalba a răspuns:

In rest, nu am reusit sa dau de luna noua si eclipsa pe net, decat in limba engleza. Poti sa continui cautarile pe www.scribd.com sau www.freeebooksearch.com.

| ingerulnegru explică:

De aici se cumpara cartea, e vreau sa o citesc online, unde pot intra ca sa pot citi luna noua si eclipsa

| ingerulnegru explică:

Mersi. agec dar acolose gaseste doar zori de zi e buna, dar tare imi doresc sa le citesc in ordine...