| pinkitty a întrebat:

De unde pot cumpara din slatina cele 4 volume amurg, luna noua, eclipsa si zori de zi de stephenie meyer? sau macar de pe internet dar sa fie sigur nu un site fake care sa-ti ia datele de identitate.

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Online poţi face comanda chiar la editura unde au apărut, site-ul e safe, am comandat de multe ori de la ei http://www.raobooks.com/raobooks_autori_detalii.php?a_id=684&l=1

2 răspunsuri:
| TPUaLuatoRazna a răspuns:

Din supermarket-uri, de la diverta si cred ca se gasesc si in librarii dar poti sa le citesti si pe internet de pe scribd.in orice caz lectura placuta si iti garantez ca nu te vei plictisi

| menotyou444 a răspuns:

Buna.pai daca iti iei online platesti de 2 ori mai mult cu transportul si astea...eu te sfatuiesc sa le iei de la librarie.pentur ca ele sunt puse cu funda intr-o cutie de carton cele 4 carti le-am cumparat si cred ca am dat 100 lei nu mi s-a parut prea mult. sau daca vrei poti sa citesti de pe net dar e mai greu. ok. sper ca ti-am fost de ajutor