| angel4love a întrebat:

Are sau stie cineva un site de unde pot lua "Luna noua" de Stephenie Meyer tradus in romana?

Răspuns Câştigător
| FulgDeNea a răspuns:

Amurg a fost deja tradusa, o gasesti aici: http://80.69.83.61/digibook/, pentru Luna noua insa, va trebui sa mai verifici din cand in cand, nu cred ca va dura mult pana sa apara si ea tradusa in romana.

2 răspunsuri:
.Mr.Mike.
| .Mr.Mike. a răspuns:

In Carrefour ai incercat? Acolo au de obicei multe noutati in materie de carti si sunt sigur ca vei gasi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe site am cautat si eu si nu am gasit...doar de la librarie