| RTDRomania a întrebat:

Care imi da si mie un hack pentru TDP4 team battle dar sa functioneze 100%

Răspuns Câştigător
| Misu_Dikter_1989 a răspuns:

Ba eu am un hack pentru tdp4 team battle de pe facebook asculta la mine si fa ecsact cum zic eu
intra pe google si cauta cheat engine 6.2 tdp4 team battle apoi o sa-ti apara niste clipuri pe youtube cu acel hack vezi linkul de download din descrierea de pe facebook si da click pe el ca sa il downloadezi. dupa ce ai terminat downloadarea urmeaza pasii astia
1.intra pe cheat engine
2. uitate dupa un calculator un folder si o caseta
3.da clic pe calculatorul cu lupa pe el si cauta browserul tau
4.intra pe tdp4 team battle si cre4azati o mapa cu parola pe ea
5. dupa ce gasesti browserul pe cheat engine da click pe plugin container e sub browser
6.intra pe mapa creata si deschinde cheat engineul si o sa-ti apara value sub value scrie numarul tau de gloante de la arma.
7.dai first scan apoi trage un glont si cauta din nou nr de gloante ramase
8.o sa-ti apara niste lucruri acola la address si value trage cateva gloante si vezi care dintre alea are nr tau de gloante.
9.dai dublu click pe ala corect si apoi click dreapta acolo pe spatiul ala mare din josul cheat engineului
10.dai click dreapta pe ala si cauta change record dupa aceea vezi ca escrie undeva value da pe value si scrie cate gloante vrei sa ai
11.bifeaza caseta de langa ala ce ti-am zis maai sus si lasa-l in bara apoi joaca

PS nu incverca speed hack ca o sati incida contul

funda funda funda

| Mihaila_Emilian_1998 a răspuns (pentru Misu_Dikter_1989):

MS mult are efect esti cel mai bun
Imi vine sa te fac lord

2 răspunsuri:
| misterblack a răspuns:

Nu exista decat cu bani si nu pot sa zic cai ieftin deci sry nu prea sunt decat sa il programezi tu sau sa te ajut eu da e greu rau