| andreutzzu a întrebat:

De unde pot lua un hack care nu se descarca pentru TDP4 Team Battel.

2 răspunsuri:
| andreutzzu explică:

Dar eu vreau decat sa am un cont mare ca rest am alutul la care lucrez eu vreau sa iau hack-ul sa vad si eu cum e sa lvl mare...deci sti vreo unul?

| Mor a răspuns:

Nu mai juca cu hackuri, chiar daca nu le descarci sau le descarci. daca le descarci pot fi virusi care par inofensivili sau nedetectabili, iar daca joci fara sa descarci...pur si simplu strici farmecul jocului