| pierduta a întrebat:

Care sunt cele mai reusite romane politiste de Agatha Cristie? Se gasesc si in format audio?

4 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Ce a spus purplestar, iar aici ai si : http://theaudiobookbay.com/? s=agatha+christie

| Sadop a răspuns:

Toate sunt reusite, fiecare are ceva care il face magnific.
Spor la citit!

| purplestar9494 a răspuns:

Parerea mea este ca toate romanele scrise de Agatha Christie sunt reusite nu pot spune ca prefer unul celuilalt.Incearca tragedie in 3 acte, moarte in nori(mi-a placut enorm), cu cartile pe masa, o supradoza de moarte.Ti le-as recomanda pe toate sincer.De ce in format audio nu stiu si consider ca strica un pic farmecul cartii asa ca mai bine le citesti, am impresia ca sunt unele in format pdf pe net.De asemenea este si un serial din seria Hercule Poirot foarte reusit s-ar putea sa iti placa dar la fel prefer cartiile.

| ThePinkPant3r a răspuns:

Toate romanele de Agatha Christie sunt reusite, fiecare roman e special in felul lui.