| anonimathebest a întrebat:

Care vi se pare ca este cel mai bun serial coreean de pe tvr1? Care sunt personajele princiale preferate? Mie imi place Giuvaerul palatului si janggeum.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Serialul meu coreean preferat de pe tvr1 este: "The great queen Seondeok", dar imi place mult si "Furtuna la palat".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place Secretele de la palat si Doec-Man.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bidam si deokman sunt din secretele de la palat nu furtuna la palat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Furtuna la palat clar! Song-yeon

| DeeaM a răspuns:

Mie imi place taaare mult din serialul "Furtuna la Palat" de Bi-Dam :X si de Deok-Man. Dar Bi-Dam este Superb :Xbig grin

| emdy09 a răspuns:

Sunt tari am2 big grin big hug