| mafi5 a întrebat:

Cat de frumoasa credeti ca e aura boreala?

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Nu se poate descrie in cuvinte.

10 răspunsuri:
| Sigmund a răspuns:

Aurora boreala este unica in lume si prin urmare foarte frumoasa, imbinarea de culori este perfecta.Sincer sa fiu aurora m-a fermecat pe deplin. Te rog sa ma crezi, pentru ca am spus-o din duflet.

| Me23 Tia a răspuns:

Superba.mult prea frumoasa.

| Me23 Tia a răspuns:

P. s: se numeste aurora boreala.winking

| andreiano a răspuns:

Nu am idee despre ce vorbeşti: Aura Urziceanu sau aurora boreală?

| Brotacel a răspuns:

Buna!

De fapt e aurora boreala...Nu se poate descrie in cuvinte ca de frumoasa e.

Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E asa ca o aboreala.Frumoasa foc.

| ELD a răspuns:

Foarte frumoasalaughing...smugchiar iti trebuie o parere? intreb si eu din curiozitate si tu la fel?laughing

| laurentiu a răspuns:

Asa ca poza ta:X

| NiceBaby a răspuns:

Foarte frumoasa!