| Aidep69 a întrebat:

Cat trebuie sa stai la biserica de reformati?
2 sau 3ore?

2 răspunsuri:
| minrest a răspuns:

Cel mai bine este sa nu te duci. Pana acum nu ai fost, si nu ai simtit lipsa. Dar poate ai fost invitat de familia iubitei sa mergi cu ei la biserica. Atunci, stai acolo cat stau si ei, iar ei pot sa stea oricat, de la o jumatate de ora, la cinci ore.

| Sabou_Gabriel_1995 a răspuns:

De obicei, serviciul liturgic la reformați şi catolici durează aprox. o oră, iar dacă preotul tine neaparat să țină o predică mai lungă, poate dura o oră jumate.